Aké bylinky môže ročné dieťa pri prechladnutí a v akom množstve?

Zodpovedané
28. nov 2019

Dobrý deň,

mám kvalitné sypané 100% bio čaje. Všetky sú rôzne bylinné zmesi buď pri prechladnutí, na spanie, na stres.

Aké bylinky môže ročné dieťa pri prechladnutí a v akom množstve?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

detské čaje pozostávajú z byliniek ako je fenikel, medovka, mäta, materina dúška, lipa, baza, ostružina, nechtík, rakytník, šípka, slez.

Pri prechladnutí sú vhodné bylinky : slez, lipa, materina dúška. Môžte použiť aj rakytník na podporu imunity.

Bylinné zmesi sa odporúčajú piť 2 -3 x denne.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová