Aké je dávkovanie Blokurima prášku?

Zodpovedané
5. aug 2020

Dobrý deň,

partnerovi opakovane vychádza E.coli na stere z uretry. Žiadne problémy nemá. Ja mávam gynekologické problémy, urologické nie. Gynekologička mi poradila, aby partner užíval Blokurima prášok.

Viete mi poradiť dávkovanie?

Ďakujem

Dobrý deň,

Blokurima sa užíva prvé dva dni intenzívne a potom 1 sáčok denne.

Prvý deň sa odporúča užiť 4 sáčky rovnomerne počas dňa (každých 6 hodín).
Druhý deň sa odporúča užiť 3 sáčky rovnomerne počas dňa (každých 8 hodín).

Od tretieho dňa sa Blokurima užíva 1 sáčok denne pred spaním. Blokurima sa môže užívať aj dlhodobo.

Blokurima 2 g D-Manózy vrecúška

Blokurima 2 g D-Manózy vrecúška - produkt s obsahom 2G D-manózy na krátkodobé aj dlhodobé užívanie na starostlivosť o močové cesty. Doplnok je vhodný pre pacientov, ktorí trpia častými problémami s močovým ústrojenstvom, pre tehotné ženy, celiatikov a diabetikov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová