Aké pastilky proti bolesti hrdla môžem užívať počas tehotenstva?

Zodpovedané
24. nov 2022

Dobrý deň,

som v 7. týždni tehotenstva a trápi ma bolesť hrdla pri prehĺtaní. Mala som zvýšenú teplotu 38°C, na ktorú som užívala Paralen. Chorí sú aj synovia i manžel.

Lekárka mi nenasadila žiadne antibiotiká kvôl tehotenstvu. Tá bolesť hrdla je však dosť nepríjemná.

Čo môžem užívať okrem Paralenu?

Ďakujem

Dobrý deň,

na bolesť hrdla počas tehotenstva môžete Dr.Weiss HerbalMed Medical pastilky alebo StopKašeľ ANGIN-EX sprej.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut