Ako dávkovať Chlorellu Green Ways?

Zodpovedané
30. mar 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom dávkovania Chlorelly Green Ways pre 43 ročnú ženu, ktorá má problémy s vypadávaním vlasov, zlou životosprávou, nadváhou.

Ako uvedený prípravok správne dávkovať?

Koľko tabletiek môžem dávať 14 ročnému synovi, ktorý má akné a vypadané vlasy?

Má alopéciu, všetky vyšetrenia a krv v poriadku.

Ďakujem

Dobrý deň,

výrobca uvádza dávkovanie 20 tabliet denne pre dospelého človeka. Môžete si dávku rozdeliť na viaceré čiastkové počas dňa. Ak užívate iné lieky, dodržte hodinový odstup. Odporúča sa zvýšiť pitný režim.

Vo veku 14 rokov je odporúčané dávkovanie 5 tabliet denne. Synovi by som skôr odporúčila dopĺňať zinok (napr. Zinkorot). Pomôže mu s rýchlejším hojením akné. Ak je to vážnejší stav, tak návštevu dermatológa.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut