Ako dlho sa vylučuje Candistop?

Zodpovedané
28. mar 2024

Dobrý deň,

v pondelok som začala užívať probiotiká Candistop a urobila sa mi svrbiaca vyrážka. Neriešila som to, nakoľko ich mávam, keď zjem niečo nevhodné. V utorok som užila dve a asi po hodine má začalo všetko svrbieť. Odvtedy mám svrbiace vyrážky. Beriem aj Zodac.

Koľko bude trvať kým sa to vyplaví z tela?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Uvedený produkt je doplnkov výživy. Nemá teda skúšky ohľadom farmakokinetiky a z toho dôvodu Vám neviem zodpovedať na otázku.

Skôr by som sa na Vašom mieste zapodievala otázkou, prečo sa Vám robia tie vyrážky po jedle. Nemáte nejakú intoleranciu potravinovú?

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie