Ako doplnky odporúčate pre dojčiacu matku, ktorej vypadávajú vlasy?

Zodpovedané
17. feb 2022

Dobrý deň,

som 3 mesiace po pôrode a veľmi mi vypadávajú vlasy. Dojčím.

Kúpila som si Biosil Plus a na balení píšu 2 tabletky denne.

Mám si dať naraz 2 tabletky?

Mám ich užívať ráno alebo večer?

Môžem si dávku zvýšiť na určitú dobu, aby vypadávanie prestalo?

Aké iné doplnky mi ešte odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

pri kojení odporúčam dodržať maximálnu odporúčanú dávku - 2 tablety.
Pri vitamínoch na podporu rastu je potrebné dlhodobejšie užívanie na dostavenie výsledkov.

Môžete užívať 2 tablety súčasne.

Ideálne kombinovať s prípravkom zvonka, napr. šampón na podporu rastu vlasov - Vlasové hnojivo.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut