Ako mám podávať Gastrotuss štvormesačnej dcérke?

Zodpovedané
28. júl 2020

Dobrý deň,

mám štvormesačnú dcérku a pani doktorka na gastre jej dala na reflux Gastrotuss. Má ho užívať 10 minút po kojení 3,5 - 4 ml. Dcérku čisto len kojím a sirup sa mi zdá dosť hustý.

Ako jej ho mám podávať?

Môžem jej dať do sirupu odstreknuté mlieko?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemal by byť problém s hustotou sirupu Gastrotuss. Deti ho zvyknú užívať bez problémov, nemusíte sa obávať že je hustý.

Aj ostatné sirupy ako napr. Panadol pre deti jahoda sú husté a podávajú sa takým malým deťom.

Antirefluxný sirup Gastrotuss baby

Antirefluxný sirup Gastrotuss je pediatrický sirup určený na orálne použitie.

Panadol pre deti - jahoda

Panadol pre deti jahoda je vhodný pre deti od 3 mesiacov do 12 rokov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová