Akú pozitívnu skúsenosť máte s probiotikami Probiofix Inum Trim 3?

Zodpovedané
14. jún 2020

Dobrý deň,

dočítala som sa, že počas tehotenstva odporúčate probiotiká Probiofix Inum Trim 3. Raz ste napísali, že ste mali s týmito probiotikami pozitívnu osobnú skúsenosť.

Aký pozitívny účinok týchto probiotík sa u Vás ukázal?

Ďakujem

Dobrý deň,

probiotiká v tehotenstve som začala užívať po tom, ako som začala mávať pocit nafúknutého brucha a nepravidelnú stolicu.

Chcela som sa vyhnúť zápche, ktorá trápi veľa žien v tehotenstve, preto som začala užívať Probio-Fix Inum Trim 3. Moje trávenie sa veľmi rýchlo upravilo.

Probio-Fix Inum Trim 3

Probio-Fix Inum Trim 3 je výživový doplnok na vnútorné použitie s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová