Aký je rozdiel medzi Indonal Man, Indonal Woman a Indonal Partner?

Zodpovedané
14. dec 2022

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom výživových doplnkov Indonal.

Aký je rozdiel medzi Indonal Man, Indonal Woman a Indonal Partner?

Ak sú tie tabletky väčšie, je za ne nejaká menšia náhrada s tým istým účinkom vo forme kvapiek?

Ďakujem

Dobrý deň,

základ je v prípravkoch rovnaký: Indol-3-karbinol. Prispieva k rovnováhe hladín pohlavných hormónov u žien a aj u mužov. Napomáha zabraňovať rastu nádorových buniek a podporuje zánik nádorových a ľudským papilomavírusom zmenených buniek.

Indonal Man naviac obsahuje výťažky z rastliny Saw Palmetto, ktorá priaznivo ovplyvňuje normálnu funkciu prostaty.

Indonal Partner obsahuje silný antioxidant Resveratrol.

Prípravky sú dostupné len vo forme kapsúl, ktoré je potrebné užiť v celku.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut