Aký je rozdiel medzi Probio-Fix Baby a ProBio-Fix Baby Imun?

Zodpovedané
13. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom probiotík značky Probio-Fix Baby. Môj 6-mesačný synček ich užíva od narodenia a robia mu veľmi dobre.

Aký je rozdiel medzi Probio-Fix Baby a ProBio-Fix Baby Imun?

Máme prejsť už na tieto probiotiká, alebo máme ostať stále na Probio-Fix Baby do jedného roka?

Ďakujem

Dobrý deň,

Probio-Fix Baby sú určené mladším detičkám (od 2. týždňa života). Pokojne ich ale môžete podávať do 3 rokov. Obsahujú bifidobaktérie (BB12), ktoré pomáhajú vývoju zdravej črevnej mikroflóry. Veľmi účinné sú aj na dojčenské koliky.

ProBio-Fix Baby Imun obsahujú laktobacily LGG, tie priaznivo ovplyvňujú imunitný systém.

Vyberte teda podľa dôvodu, pre ktorý probiotiká podávate. 🙂

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut