Aký liek na upchaté dutiny počas Covid-19?

Zodpovedané
6. júl 2022

Dobrý deň,

dieťaťu sa pri Covide-19 upchali prínosové dutiny, zastavila sa nádcha, na kašeľ ho nedráždi. Od začiatku príznakov dávame Kalobu a teraz do nosa dávame Olynth, Nasonex. Dutiny stále bolia, jedna strana upchatá + hrdlo cíti ako suché.

Je dobré dať Solmucol?

Kašeľ ako taký nie je, skôr pocit suchosti. Skúšali sme už aj naparovanie.

Ďakujem

Dobrý deň,

všetko robíte správne. V naparovaní pokojne pokračujte. Na uvoľnenie prínosových dutín odporúčam skôr Sinupret.

Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut