Aký liek pomôže 3,5 mesačnému synovi na kašeľ a sopeľ?

Zodpovedané
23. mar 2020

Dobrý deň,

mám 3,5 mesačného syna, ktorý má kašeľ, soplík a trochu zvýšenú teplotu. Pán doktor mu predpísal Hedelix, ktorý žiaľ nepomáha.

Čo mu pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Ja odporúčam kvapky Sinupret. Na soplíky odporúčam kvapky Nasivin soft 0,01%, sú vhodné od narodenia.

Soplík je potrebné počas dňa odsávať. Ak bude teplota pretrvávať alebo sa zvyšovať, tak mu môžte podať Paralen sirup.

V prípade, že hlavným problémom sú soplíky, tak najlepšie zaberajú Fenistil kvapky, ktoré ale musí predpísať lekár.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová