Aký prípravok mi odporúčate na jazvy po cisárskom reze?

Zodpovedané
4. nov 2019

Dobrý deň,

som skoro rok po cisárskom reze a zvažujem gél, resp. iný prípravok na jazvy. Po operácii som si jazvu natierala Dermatixom, ale kvôli vysokej cene a nedostatku času som mala iba jedno balenie.

V strede je jazva trochu hrubšia, mierne vystúpená, ale nie je bolestivá. Celkovo je ešte červená. Každý deň si ju masírujem ľubovníkovým olejom.

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

určite by som Vám odporučila znova Dermatix. Mám s ním osobne veľmi dobré skúsenosti.

Dermatix si dajte predpísať akýmkoľvek kožným lekárom. Ak ho máte na recept, tak cenu uhrádza poisťovňa a pre pacienta je s nulovým doplatkom.

Takže vôbec sa netrápte s vysokou cenou, dajte si to predpísať.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová