Aký prípravok pomôže štvorročnej dcérke zbaviť sa lupín?

Zodpovedané
15. júl 2019

Dobrý deň,

moja štvorročná dcérka má extrémne množstvo lupín. Vlasy jej umývam už menej a nepomáha to. Šampóny z lekárne zatiaľ nula bodov, nič nepomáha.

Dcérka má s tým problém od bábätka a vyhrotilo sa to posledný rok. Už je to neznesiteľné. Na hlavičke má aj krvavé chrasty. Vyčesávanie olejom už tiež nepomáha. Má suchú pokožku hlavy a lupiny idú tažko preč.

Aký prípravok pomôže dcérke zbaviť sa lupín?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Neviem aké šampóny ste už vyskúšali. Ja Vám odporúčam ešte konopnú kozmetiku Cutishelp, Cutishelp konopný šampón lupiny-ekzém. Je vhodný pre deti aj dospelých.
Ak Vám ale nič nezaberá je vhodné návštíviť kožného lekára.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová