Aký vplyv majú probiotiká Probio-Fix Inum Trim 3 v tehotenstve na vývoj bábätka?

Zodpovedané
22. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom probiotík Probio-Fix Inum Trim 3.

Aký vplyv majú tieto probiotiká v tehotenstve na vývoj bábätka?

Mám na mysli predchádzanie alergií alebo ekzému. Gynekologička mi ich doporučila užívať od 20. týždňa.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to úplne v poriadku a pre bábätko veľmi prospešné.

Probio-Fix Inum Trim 3 je probiotikum so zložením vhodným pre budúce mamičky, ktoré chcú znížiť riziko vzniku atopickej dermatitídy (atopického ekzému), alergie a astmy u svojho dieťaťa.

Začínajú sa užívať od 20. týždňa ako Vám odporúčala aj lekárka. Po narodení je vhodné naďalej podávať probiotiká minimálne do 6. mesiaca dieťaťa.

Probio-Fix Inum Trim 3

Probio-Fix Inum Trim 3 je výživový doplnok na vnútorné použitie s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG a Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut