Čo na kurie oko u 6 ročnej dcérky?

Zodpovedané
15. okt 2018

Dobrý deň,

mojej 6 ročnej dcérke sa na chodidle objavilo kurie oko. Prosím vás, vedeli by ste mi odporučiť nejaký prípravok, ktorý pomôže jeho odstráneniu?

Ďakujem

Dobrý deň,
pre deti je vhodná liečba pomocou náplasti nakoľko sú neposedné.
Odporúčam náplasti COSMOS NA KURIE OKA 6KS, jedná sa o hydroaktívne náplaste, ktoré vytvárajú vlhké prostredie, ktoré napomáha hojeniu kurieho oka. Sú pre deti šetrnejšie ako náplaste s obsahom kyseliny salycilovej, čiže nebude ju to štípať.

Náplaste sú vodeodolné, takže jednu náplasť môžte nechať aj viac dní. Ak sa po dvoch týždňoch neprejaví zlepšenie, navštívte kožného lekára.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová