Čo na vypadávanie vlasov po pôrode?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

som 3 mesiace po pôrode a synčeka plne dojčím. Veľmi mi vypadávajú vlasy. Snažím sa jesť vyvážene, užívať vitamínové doplnky pre dojčiace matky - Femibion. Môj problém s vypadávaním vlasov sa vobec nezlepšuje.

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam výživový doplnok Biosil. Obsahuje zinok a biotín. Sú to najdôležitejšie minerály pre podporu rastu vlasov. Pre dosiahnutie účinku je potrebné užívať ho aspoň 3 mesiace.

Ideálna je kombinácia s prípravkom na vonkajšie použitie. Z praxe sú dobré skúsenosti s Parusan šampónom, prípadne Biohaar aktivátor.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut