Doplnky stravy s obsahom Hlivy ustričnej počas tehotenstva?

Zodpovedané
15. okt 2018

Dobrý deň,

zaujímalo by ma, či možem dlhodobo užívať na imunitu hlivu ustricovú vo forme tabliet, keď som akurát začala 4. mesiac tehotenstva? V jednej lekárni mi povedali, že áno no v druhej, že rozhodne nie. Tak teraz neviem.
Konkrétne ide o Hlivu ustričnú s lactobacilmi a so šípkami značky Terezia. Majú označenie, že sú vhodné aj pre tehotné.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

áno, tento prípravok môžte užívať. Spomínaný výživový doplnok je čisto prírodný a neobsahuje nič, čo by vášmu dieťatku mohlo ublížiť.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová