Existujú vložky na bradavky?

Zodpovedané
22. aug 2022

Dobrý deň,

som v 22. týždni tehotenstva a začalo sa mi tvoriť mlieko. Zo začiatku to bola iba kvapka, ale posledné dni mám fľaky na pyžame.

Vedeli by ste mi odporučiť vložku na bradavku, ktorá sa používa v noci?

Taká, ktorá sa dá prilepiť. Na internete som našla iba do podpresenky, ktoré sú nelepiace sa.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem o tom, že by boli na trhu dostupné samolepiace vložky priamo na bradavku.
Zatiaľ som sa vždy stretla len s vkladacími vložkami do podprsenky.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut