Forfemina slim a oddialenie menštruácie?

Zodpovedané
3. nov 2018

Dobrý deň,

chcela som sa opýtať, či ste už mali sksenosť s tým, že by prípravok Forfemina Slim mal vplyv na vynechanie menštruácie?

Ďakujem pekne za odpoveď

Dobrý deň,
zatiaľ som sa s takýmto účinkom nestretla. Myslím si, že z farmakologického hľadiska nemá prečo po užití Forfemina slim dôjsť k vynechaniu menštruácie, nakoľko ide o čisto prírodný produkt.
Obsahuje len extrakt pomaranča, brusníc, žihľavy, čierneho korenia, zinok a chróm. Nič z toho by nemalo ovplyvňovať váš cyklus.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová