Je Femibion 3 vhodný aj v prípade, keď dojčím už len večer a ráno?

Zodpovedané
7. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom doplnku Femibion 3.

Je vhodný na užívanie v prípade, že dojčím už len večer a ráno?

Dojčenie nie je to prioritný zdroj potravy pre moje dieťa.

Odporučili by ste mi aj niečo iné na doplnenie vitamínov a ďalších prospešných látok?

Ďakujem

Dobrý deň,

Femibion 3 môžete užívať naďalej aj v prípade už len čiastočného dojčenia, ako uvádzate.

Obsahuje zastúpenie všetkých dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré sú prispôsobené potrebám ženy.

Femibion 3

Femibion 3 je výživový doplnok je určený na podporu špecifických potrieb dojčiacej ženy a potrieb bábätka počas dojčenia.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut