Je lepší Sinupret alebo Nasivin Sinus?

Zodpovedané
5. mar 2019

Dobrý deň,

mám upchatý nos a Aliamare, Nasonex, Pamycon a ani inhalovanie nepomáha. Chcem skúsiť niečo iné.

Je lepší Sinupret alebo Nasivin Sinus?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

medzi týmito dvoma bylinnými preparátmi nie je veľký rozdiel. Obsahujú približne rovnaké bylinky a sú určené aj na rovnaké problémy dýchacích ciest. Preto ťažko povedať, ktorý je lepší.

Pre Vás by bolo ale asi najvhodnejšie z týchto variantov si kúpiť Sinupret Akut tablety. Tie sú určené len pre dospelých a teda majú vyššiu koncentráciu bylín v 1 tablete ako napríklad Nasivin Sinus.

Ešte osobne na upchatý nos odporúčam vyskúšať suché teplo v podobe infračervenej lampy, mne vždy pomôže 🙂

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová