Je normálne, že po Brintellixe mám pocit, že všetky pocity sú vo mne zakliesnené a nedokážem ich prežiť?

Zodpovedané
31. máj 2020

Dobrý deň,

už rok užívam liek Brintellix. Začala som ich užívať po operácii maternice, lebo po nej som začala mať úzkostne stavy.

Je normálne, keď pri ich užívaní mám pocit, že všetky pocity sú vo mne zakliesnené a nedokážem ich prežiť?

Inak sa cítim dobre, chodím do práce a fungujem normálne.

Ďakujem

Dobrý deň,

na každého môže liečba pôsobiť individuálne, takže môžete mať aj takéto pocity.

Určite to spomeňte lekárovi na najbližšej kontrole.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová