Je Panaviral nosový sprej účinný?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

naša pediatrička doporučila nášmu škôlkarovi kúpiť Panaviral sprej. Vraj to pomáha, aby nechytí žiadny bacil a žiadnu virózu v škôlke.

Je taký účinný?

Odporúčate ho?

Ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ nemám osobnú skúsenosť so sprejom Panaviral. Výrobca uvádza ako účinnú zložku laktoferín, ktorý na seba viaže železo potrebné pre fungovanie vírusov a baktérii.

Podľa môjho názoru a aj na základe odporúčaní pani doktorky stojí za vyskúšanie.

Panaviral nosový sprej

  1 skúsenosť

Panaviral nosový sprej je zdravotnícka pomôcka s chelatačným (sekvestračným) a lubrikačným účinkom na nosové dutiny. Vhodný pre deti a dospelých.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut