Je rozdiel medzi Probio-Fix Inum Trim 3 a zeleným Probio-Fix?

Zodpovedané
28. sep 2022

Dobrý deň,

zvažujem po pôrode a pri dojčení zaradiť probiotiká. Mám dobré skúsenosti s Probio-Fixom. V niektorých lekárňach je v prepočte cena za kus rozdielna.

Je rozdiel medzi Probio-Fix Inum Trim 3 a zeleným Probio-Fix?

Ďakujem

Dobrý deň,

v období tehotenstva a následne počas dojčenia je pre Vás vhodný Probio-Fix Inum Trim 3.
Jeho zloženie je prispôsobené pre budúce mamičky. Obsahujú bakteriálne kmene LGG a BB-12.

Štúdie potvrdzujú, že užívanie týchto kmeňov od 20. týždňa tehotenstva a následne ich podávanie dieťaťu počas prvých 6 mesiacov života (Probio-Fix Baby) znižuje riziko vzniku atopickej dermatitídy (atopického ekzému), astmy a alergií u novorodencov.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut