Je správne podávať Sinupret a Trifed súčasne?

Zodpovedané
14. dec 2021

Dobrý deň,

trojročnej dcére pred dvoma dňami začala nádcha, husté priesvitné sople. Má upchaté dutiny a v noci nemohla dýchať. Nasadila som Sinupret, calcium, Trifed žltý, Nasivin do nosa, inhalácie a Solux. Mimo toho vitamíny C,D, Imunoglukan, Echinaceu, olejový zábal.

Zdá sa mi, že pomaly to ustupuje a je jej lepšie.

Je správne podávanie Sinupret a Trifed súčasne?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetko robíte ukážkovo.

Na opuchnuté dutiny jej pomôže účinná zložka, ktorá sa nachádza v Trifede. Večernú dávku môžete podať aj tesne pred spaním, kedže uvádzate problémy najmä v noci.

Kombinácia Trifedu a Sinupretu je v poriadku. Sinupret pomôže dcérke zriediť husté hlieny.

Kvapky Sinupret

Kvapky Sinupret perorálne kvapky

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut