Je tento Imunor v poriadku?

Zodpovedané
24. máj 2022

Dobrý deň,

synček užíval Imunor prvý mesiac a viem, že v ampulke je biela tableta, ktorá sa po pridaní vody rozpustí. V lekárni som si vyzdvihla nové balenie, ale po otvorení mi príde na ňom niečo iné. Vôbec tam nie je tableta, len ako keby zvyšok prachu na plaste. Lekáreň, z ktorej som to brala je zatvorená z technickým príčin.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi ťažko sa mi to súdi z fotky.

Liek Imunor môže byť vo forme celistvej tablety ako uvádzate alebo ako rozptýlený prášok (prilepený na zátke a dne ampulky).

Osobne si myslím, že tento Imunor je v poriadku. Samozrejme za predpokladu skladovania pri predpísaných podmienkách.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut