Je vitamín Incovenal Comfort vhodný aj na inkontenciu po pôrode?

Zodpovedané
28. sep 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom vitamínu Incovenal Comfort.

Je vitamín Incovenal Comfort vhodný aj na inkontenciu po pôrode, alebo je odporúčaný len počas menopauzy?

Rodila som pred rokom, robím Kegelove cvičenie. Vitamín by som chcela na podporu.

Je vhodný aj pre mňa?

Ďakujem

Dobrý deň,

prípravok Incovenal Comfort je vhodný aj pre Vás.

Užívajú ho ženy trpiacie samovoľným únikom moču. Ten je najčastejšie spôsobený oslabenými svalmi panvového dna po pôrode, pri nadmernej námahe, v menopauze, po operácii.

Odporúčaná denná dávka je 1 tableta 2x denne.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut