Kŕče a hnačka po injekcii Ketonal

Zodpovedané
7. dec 2018

Dobrý deň,

dnes na obed som dostala injekciu Ketonal na kríže a o 15 hodine mi začali žalúdočné kŕče a hnačka.

Mohla mi tieto problémy spôsobiť injekcia alebo strava? Mám pokračovať ďalej v injekciách?

Ďakujem

Dobrý deň,

no je to na zváženie čo Vám to spôsobilo. Môže to byť samozrejme aj nežiaduci účinok, keď nie ste zvyknutá na takéto silné lieky. Takisto to môžte mať aj z jedla. Skúste zavolať ešte do ambulancie, kde vám to predpísali a povedzte im aj čo ste presne jedli. Určite majú viacero skúseností, keď to predpisujú.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová