Ktorý tlakomer doporučujete na domáce použitie?

Zodpovedané
22. mar 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom tlakomerov. Zvažujem kúpu Omron M6 Comfort alebo Microlife BP A3L Comfort.

Aký je Váš názor na uvedené tlakomery?

Ďakujem

Dobrý deň,

Čo sa týka funkcionality, tak sú oba veľmi podobné. Dokonca aj cenovo. Tlakomery Omron sú však stále najpredávanejšou značkou. Omron 6 Comfort sa odlišuje hlavne tým, že má manžetu Intelli Sense, ktorá eliminuje chyby merania spôsobené nesprávnym umiestnením manžety.
Pri tlakomery Microlife niektorým pacientom vadí, že softvér cez ktorý sa napája na PC je len angličtine.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová