Môže sa kombinovať L-Tryptofan a Magne B6?

Zodpovedané
18. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie liekov.

Môže sa kombinovať L-Tryptofan a Magne B6?

V akej kombinácii a v akom časovom rozostupe?

Môže sa v prípade potreby kombinovať L-Tryptofan a Paralen?

Ďakujem

Dobrý deň,

L-tryptofan je aminokyselina a je možné s ňou užívať súčasne bežné lieky, napr. aj Paralen.
Takisto môžete kombinovať Magne-B6 a L-tryptofan.

V tomto prípade sú na trhu aj produkty, ktoré už majú v sebe obsiahnutú kombináciu L-tryptofanu, magnézia a vitamínu B6. Napríklad výživový doplnok Revital Premium L-Tryptofan Forte.

Magne-B6

Magne-B6 obsahuje kombináciu horčíka a vitamínu B6, vďaka ktorému sa horčík v tele rýchlejšie dopĺňa.

Paralen 500

Paralen 500 je liek s analgetickým a antipyretickým účinkom.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová