Môžem hneď po pôrode začať s užívaním kolagénu Collalloc?

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom užívania kolagénu Collalloc.

Môžem hneď po pôrode začať s užívaním kolagénu Collalloc?

Viete odporučiť aj iné značky, ktoré sú počas dojčenia a šestonedelia bezpečné?

Ďakujem

Dobrý deň,

na tomto prípravku sa uvádza, že nie je vhodný pre dojčiace ženy, ale pravdepodobne len z nedostatku overených informácii, pretože neobsahuje nič čo by mohlo ublížiť.

Ja by som odporučila čistý kolagén v kockách Colafit. Ten je určite bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Colafit kolagén

Colafit kolagén je výživový doplnok, ktorý obsahuje lyofilizovaný kolagén v malých bielych mäkkých kockách. Tie obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% (bez pomocných látok, farbív) a ľahko sa užívajú.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová