Môžem podávať Gastrotuss baby 5 mesačnému synovi aj pred jedlom?

Zodpovedané
18. okt 2020

Dobrý deň,

5 mesačnému synovi som začala dávať Gastrotuss baby sirup. Uvádzajú, že by sa mal dať po jedle. Ale mne väčšinou pri pití mlieka zaspí (pije UM AR Nutrilon).

Je možné podať ho aj pred jedlom?

Ďakujem

Dobrý deň,

Antirefluxný sirup Gastrotuss najlepšie účinkuje určite po jedle, pretože vytvára gélovitú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pažerák pred kyslím obsahom žalúdka.

Ak Vám dieťa zaspáva, tak skúste mu tento sirup dávať aspoň počas kŕmenia.

Antirefluxný sirup Gastrotuss baby

Antirefluxný sirup Gastrotuss je pediatrický sirup určený na orálne použitie.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová