Môžem synovi dávať počas mesiaca vitamíny od Toto Pharma Detský Betaglukán, keď dostal 5 dávok od Arko Defenses?

Zodpovedané
10. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov pre syna, ktorý má 3 roky a 3 mesiace.

Môžem synovi dávať počas mesiaca vitamíny od Toto Pharma Detský Betaglukán (D3, zinok a C), keď dostal 5 dávok od Arko Defenses?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak správne rozumiem otázke, tak 5 dňový intenzívny program s Arko Defenses ste už skončili. V takom prípade samozrejme môžete v tom istom mesiaci pokračovať s TOTO Betaglukánom. Podávajte ho večer po jedle.

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis sú prvé kvapky so živými a aktívnymi baktériami.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut