Môžem užívať Biobran 1000 na podporu imunity, aj keď som zdravá?

Zodpovedané
16. feb 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lieku Biobran 1000. Chcela by som ho vyskúšať kvôli imunite, bývam často chorá a som stále unavená. Na nete ale všade čítam, že to ľudia užívajú pri rakovine.

Môžem ho užívať aj ako podporu imunity, keď som zdravá?

Ďakujem

Dobrý deň,

výrobca uvádza: Biobran zvyšovaním aktivity bielych krviniek pomáha posilňovať imunitný systém aj u zdravých ľudí. Jeho užívanie zvyšuje imunitu a zvyšuje schopnosť organizmu ničiť infekcie a bujnenie buniek v zárodku predtým, než dôjde k šíreniu. Ľuďom, ktorí sa necítia dobre dokáže Biobran zlepšením fungovania imunity pomôcť pri regenerácii ich organizmu.

Užívať preparát teda môžete aj preventívne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut