Môžem užívať kolagén Colafit počas tehotenstva?

Zodpovedané
7. máj 2020

Dobrý deň,

som v 14. týždni tehotenstva a mám silné bolesti sedacieho svalu, ktorý sa šíri až do nohy. A potom mám problém s chôdzou.

Lekár mi odporučil Guajacuran (hoci sa tam píše, že tehotné ho nemôžu). Zatiaľ mi vôbec nepomáha.

Môžem užívať kolagén Colafit počas tehotenstva?

Mohlo by mi to pomôcť na kĺby?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Colafit kolagén je vhodný aj pre tehotné ženy.

Pokiaľ som ale pochopila, tak máte problém s chôdzou v dôsledku bolesti sedacieho svalu. S tým Vám Colafit nepomôže.

Colafit kolagén

Colafit kolagén je výživový doplnok, ktorý obsahuje lyofilizovaný kolagén v malých bielych mäkkých kockách. Tie obsahujú iba kolagén čistoty 99,9% (bez pomocných látok, farbív) a ľahko sa užívajú.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová