Môžem užívať súčasne Serapeptázu a Kvercetín?

Zodpovedané
10. jún 2020

Dobrý deň,

mám HIT, laktózovú intoleranciu, atrofickú gastritídu.

Môžem užívať súčasne Serapeptázu a Kvercetín?

Ako dlho môžem tieto doplnky užívať a aká má byť potom prestávka?

Neviem sa rozhodnúť, či mám skúsiť aj užívať Mastichu.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Serrapeptáza aj Kvercetín sú prírodné výživové doplnky, ktoré môžte užívať dlhodobo.
Masticha je takisto ďalších prírodný výživový doplnok.

Skúste však najprv užívať Serrapeptasu a Kvercetín aspoň 3 mesiace, aby ste zistili aké má účinky na Váš organizmus.

Nie je potrebné užívať hneď všetko naraz, potom neviete rozlíšiť čo Vám skutočne pomáha a čo nie.

Serrapeptase 120000 IU

Serrapeptase 120000 IU je prírodný prípravok, ktorý obsahuje enzým štiepiaci bielkoviny.

Kvercetín - GymBeam

Kvercetín - GymBeam je extrakt z jerlínu japonského vo forme praktických kapsúl. Zaraďuje sa medzi najsilnejšie a najviac preskúmané antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová