Pomôže Nasivin Sinus trojročnému synovi pri kašli?

Zodpovedané
7. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lieku Nasivin Sinus.

Pomáha tento liek pri kašli?

Môj syn cez deň veľmi málo kašle. V noci sa musí vykašľať, čiže má dusivý kašeľ aj ráno keď vstane. Asi zo soplíkov. Dávam mu Stoptusin.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Nasivin sinus pomáha pri hustých soplíkov, ktoré nie je možné vysmrkať alebo ktoré zatekajú a ťažko sa vykašliavajú.

V noci mu asi soplíky zatekajú a preto kašle. Usudzujem podľa toho, že píšete, že cez deň s tým nemá problém. Môžte mu naďalej dávať Stoptussin a môžte na zriedenie hlienov pridať aj Nasivin sinus. Malo by sa mu potom ľahšie vykašľať.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová