Poradíte mi niečo na prírodnej báze na zvýšenie železa a magnézia?

Zodpovedané
1. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom liekov na zvýšenie železa.

Poradíte mi niečo na prírodnej báze na zvýšenie železa a magnézia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na zvýšenie železa odporúčam prírodnú šťavu Rabenhorst Eisenblut.

Na doplnenie magnézia odporúčam z voľnopredajných prípravkov Magnerot. Nie je to síce na prírodnej báze, ale z danej zlúčeniny sa najefektívnejšie uvoľňuje. Magnézium v prírodnej forme je ťažké hľadať medzi výživovými doplnkami.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová