V akom objeme vody sa rozpúšťajú Multi-Gyn tablety?

Zodpovedané
31. mar 2019

Dobrý deň,

kúpila som si šumivé tablety Multi-Gyn určené na výplach. Nikde sa však nepíše, v akom objeme vody sa rozpúšťajú. Doma už mám 500 ml irigátor od Rosalginu, preto som nekupovala original Multi-Gyn. Tým pádom neviem aký má fľaštička objem.

Výplach chcem používať počas tehotenstva.

Dobrý deň,

Irigátor Multi - Gyn je menší ako rosalgin. Dokonca ani na aplikátore nie je označené aký presný je objem ale je to okolo 200 - 250 ml. Môžte používať aj počas tehotenstva.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová