Môžem užívať magnézium v šumivých tabletách s vitamínom C?

fronculka
20. dec 2013

ahojte, brala som magnezium v tabletach ale je mi z neho neskutocne zle, nejem a skoro ani nespim, mozem v tehotenstve brat magnezium v sumivych tabletach s vitaminom C ? 🙂

andrejka232323
20. dec 2013

Podla mňa áno .. mňa sa moj doktor pýtal či chcem magnezium v tabletkach alebo šumivé .. a vitamin C určite nemože uškodiť .. ale ževraj je šumivé slabšie ..

julkat
20. dec 2013

A vyslovene lekar predpisal magnezium, ci ho beries len "preventivne"? Ja som mavala trosku krce v nohach, no nechcela som do seba tlacit tabletky, tak som pila mineralku Magnesia.

franina
20. dec 2013

Ja som brala Magne B6, ale Ccko by tiez nemalo uskodit, a predavkovat sa nemozes... 😉

zuzka1008
20. dec 2013

Ja som brala magne b6, lepsie sa vstrebava ako obyc.magnez.tabl

reni1512
20. dec 2013

..noo je ti preto zle lebo ho asi papas na lačno, nie? ja som prisla po dost dlhom case na to, ze ak ho zjem len tak tak mi je priserne.. 😒 brala som len občas magne b6, ked som citila podbruško, ked sa narodila mala povedali mi ze sa triasla, vraj mala absťak z magnezka...co je totalna SOMARINA, neviem kde na to prisli, kedze som dokopy zobrala za 9 mesiacov asi 10 tabletiek, což niektore zeny beru denne aj 3-6tbl. Lepsie je asi to B6, co sa tyka vstrebavania, no stale sa poriadne napapať!

lienka2407
21. dec 2013

Mne bolo povedane ze sumive magnezium ma ovela slabsi ucinok takze si radsej kup klasicke a idealne je s B6

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre