Zanechá vnútorné užívanie kyseliny hyalurónovéj v podobe tabliet na pokožke nejaký efekt?

Zodpovedané
5. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom užívania kyseliny hyalurónovej.

Zanechá vnútorné užívanie kyseliny hyalurónovéj v podobe tabliet na pokožke nejaký efekt?

Môžem považovať výrobok, ktorý je zverejnený v adc.sk v kategórii Výživové doplnky za zdraviu bezpečný?

Dobrý deň,

odporúča sa aj užívanie vo forme tabliet, ktoré pokožku, tkanivá a kĺby obnovuje zvnútra.

Produkty uvedené na ADC sú registrované výživové doplnky, preto ich považujeme za zdraviu prospešné.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová