Je Gynex vhodný aj na úpravu cyklu počas snaženia sa o bábo?

Zodpovedané
6. nov 2023

Dobrý deň,

snažíme sa o bábo, chodím pravidelne ku gynekológovi na folikulometriu. Posledných 6 mesiacov mám rozhádzaný cyklus a menzes neprichádza kvôli neprasknutým folikulom. 2x som mala vyvolávaný menzes.

Pred tromi mesiacmi som začala užívať Agnucaston a tento mesiac LadeeVita. Dlhodobo užívam listovú, D3, C. Tento mesiac mi menzes zase mešká, takže budem musieť ísť znovu za lekárom.

Je Gynex vhodný aj na takéto problémy?

Môže sa kombinovať s vyššie uvedenými doplnkami?

Ďakujem

Dobrý deň,

kľudne môžete Gynex užívať. Pri nepravidelnosti cyklu a anovulačnom cykle bez ovulácie sa nedá otehotnieť. Preto pri opakovaných cykloch bez ovulácie je vhodné nasadiť lieky na podporu dozrievania folikulov.

Nepíšete aké máte AMH a či nemáte polycystické vaječníky. Určite odporúčam konzultovať s lekárom ďalší postup a pozvažovať návštevu centra IVF.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič