Potrat v 5. týždni a snaženie sa o bábätko

lotitka
22. jan 2022

Ahojte baby.
Minulý rok som potratila v 5tt. Presne to bolo od 30.6 do 2.7. 2021 som krvácala. Dr mi povedala že mám užívať kyselinu listovú ale nehovorila že či dlhodobo alebo len keď sa snažíme. Odvtedy ako som potratila sa nám nedarí. V decembri som bola na vyšetrení u Gynekologicky všetky výsledky mám v poriadku. Povedala že som úplne zdravá a že sa len treba snažiť. Už to bude 6mesiacov čo sa nám nedarí. 😔 Každý mesiac čakám či sa podarí. Muž chodí na turnusy čiže keď je ten jeden týždeň doma sa snažíme každý deň. Užívame si to a sanazim sa nemyslieť na to. Chcem sa spýtať kyselinu listovú mám užívať každý deň aj keď mám menzes? Ako sa vám podarilo otehotnieť? Ďakujem za každú radu ❤️ prajem krásny víkend ❤️

natalia1997
22. jan 2022

@lotitka mne sa stalo v roku 2016 presne to isté,a od vtedy sa nedarí. Takže vedela by som o Tom rozprávat hodiny

nique
22. jan 2022

Mne sa stalo to iste v 2014. 2r snaženia a nič. Tiež som sklamanie každý mesiac oplakala. Tiež obaja zdraví. Uz som to nedávala, tak sme šli na IVF. Vyšlo to na 1x, syn sa narodil v 2016. 2019 pribudla dcéra, ta už prišla sama.
Drž sa!

leuska1991
22. jan 2022

@lotitka sex kazdy druhy den ,nam sa tak zadarilo,drzim palce. Proste to prislo ,sice ja z otehotnenim nemam problem,4dietatko cakam🥰

leuska1991
22. jan 2022

@lotitka mala som aj biochemicke tehu v auguste a hned po tom som zas otehotnela

leuska1991
22. jan 2022

@lotitka kazdy den nie je dobre sa snazit,kazdy druhy,treti den😉

evi225
22. jan 2022

Alchemykovy čaj a veľmi častý sex 🙂

lotitka
autor
25. jan 2022

@evi225 vyskúšam a ďakujem za každú radu ❤️

ivkam29
30. jan 2022

@lotitka ja zas uz skoro 2r otehotnievam a potratim v 5tt prestavka otehotniem a znovu…ale k veci kyselinu listovu treba papat stale ked sa snazite o babo aj cez menzes 🙂 jedava sa dlhodobo aj pred otehotnenim

lotitka
autor
19. feb 2022

Ahojte baby tak dala som na vaše rady pila som 2x denne (niekedy som zabudla 😁) alchemilkovy čaj užívala som kyselinu listovú a už týždeň sa mi neskutočne točí hlava. Dnes mám mať menzes a urobila som si test od 4rana ma napína na zvracanie a ukázalo mi ducha.

evi225
19. feb 2022

@lotitka 😍😍 až mám zimomriavky keď som si to prečítala. Dúfam, že sa Vám to podarilo ale vyzerá že áno 🙂 držím palce ...ja som tiez presne po mesiaci užívania alchemilkoveho čaju tiež otehotnela 🙂

natalia1997
19. feb 2022

@lotitka môžete mi prosím odfotiť ktorý čaj presne ste pili aj tu kyselinu listovú

lotitka
autor
20. feb 2022

@natalia1997 tento užívam v DM som ho kúpila 😊

lotitka
autor
20. feb 2022

@evi225 to vďaka vám vy ste mi poradili ten čaj a moc vám ďakujem ❤️

natalia1997
20. feb 2022

@lotitka a ešte mi môžete odfotit ktorú presne kyselinu listovú?

selena_luna
20. feb 2022

@lotitka gratulujem! Caj uz nepi teraz, nasad si tehotenske vitaminy a popros dr. Aby ti predpisala progesteron. Drzim palce!

luci_ba
20. feb 2022

@lotitka to uz je krasna čiarka nie duch 😊

lotitka
autor
20. feb 2022

@natalia1997 túto mi odporučila dr. 😊

natalia1997
22. feb 2022

@lotitka po koľko vám pomohol čajík?

lotitka
autor
23. feb 2022

@natalia1997 čaj som začala piť 24.1 každý deň 2x ráno a večer 😊 teraz mi meškajú už 5 dní na teste stále slába viditeľná čiarka

lotitka
autor
24. feb 2022

Ahojte baby včera to bolo 5dni čo mi meškajú a takto sa ukázala už silnejšia čiarka ❤️🙏

natalia1997
24. feb 2022

@lotitka treba zájsť lekárovi,ten to potrvdi najistejšie. Ale gratulujeme ti všetky ♥️♥️♥️♥️♥️

luci_ba
24. feb 2022

@lotitka super, zavolaj Dr. nech ta objedná, ale nechod skor ako v 8tt, ešte tam pravdepodobne nič nebude

lotitka
autor
25. feb 2022

@luci_ba ahoj a ako zistím v kolkatom som ? Menzes kalendár mi ukazuje 4tt2d. Neviem či ukazuje presne ale vyskúšam ešte ten digitálny test 😊

luci_ba
25. feb 2022

@lotitka tak ako píšeš, rata sa to podľa datumu posledneho menzesu ale potom sa to upravuje u Dr. na základe velkosti babatka. Pretože nie kazda zena ma ovulaciu na 14. den

lucka010522
14. jún 2023

Ahoj, som v takej situácii ako ty. Prosím, ako si vtedy dopadla ohľadne tehotenstva? 🙏🏼

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre