Prečo mám neustály pocit smädu, hladu a zároveň je mi na vracanie?

Zodpovedané
31. mar 2023

Dobrý deň,

už to bude týždeň, odkedy mám pocit smädu, neustály pocit na vracanie, nadmerné slinenie a veľmi rýchlo som hladný. Nikdy som to tak nemal a teraz, keď zjem 2 chody na obed, do hodiny ma bolí brucho od hladu. Mimo toho žiadne bolesti nemám a stolicu mám normálnu.

O akú chorobu alebo zdravotný problém by mohlo ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak u Vás stále tieto problémy pretrvávajú, tak je potrebné, aby Vás vyšetril Váš lekár.

Následne indikuje odbery alebo vyšetrenie u gastroenterológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková