Kde mám hľadať príčinu svojho problému s rukou?

Zodpovedané
31. mar 2023

Dobrý deň,

mám problém už asi 5 mesiacov. Takto mi až do bordova sčervenala ruka a robia sa mi na nej biele fľaky. Niekedy sú viditeľné príliš, inokedy vôbec, akoby to mizlo. Neviem odsledovať, od čoho to závisí. Pociťujem v ruke aj pálivú bolesť, objavuje sa aj na iných miestach tela.

Kde mám hľadať príčinu svojho problému?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte problémy už 5 mesiacov, tak nález by mal vidieť dermatológ.

Môže ísť o prejav alergie alebo nejakej potravinovej intolerancie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková