
Ako postupovať pri odvolaní na UPJŠ LF?
Ahojte, chcela by som sa opýtať, ak vás nezobrali, ale čakáte na zníženie hranice, odvolávate sa nejak alebo čakáte? Pripadne ako. Ďakujem za zdieľanie tejto informacie.

Ahojte, chcela by som sa opýtať, ak vás nezobrali, ale čakáte na zníženie hranice, odvolávate sa nejak alebo čakáte? Pripadne ako. Ďakujem za zdieľanie tejto informacie.