avatar
0tete0 založila diskusiu
20. jún 2026    

Ako postupovať pri odvolaní na UPJŠ LF?

Ahojte, chcela by som sa opýtať, ak vás nezobrali, ale čakáte na zníženie hranice, odvolávate sa nejak alebo čakáte? Pripadne ako. Ďakujem za zdieľanie tejto informacie.