icon

Dostala som srdiecko zo zelanim pekneho dna 😉 komu sa mozem podakovat ja uz cestujem.

avatar

Dakujem krasne ☺

4. nov 2015
avatar

@13mamicka a kde ides Erika? Ja do NR🙂

4. nov 2015
avatar

Uz som v buse domov bola som v Luziankach na rehab.,skoda mohli sme dat stretko v NR krasny den

4. nov 2015
avatar

@13mamicka uz cestujem domov bola som ma otocku pokupit nejake darceky nastastie stihla som bus pa pekny den.

4. nov 2015
avatar

@mery73 ja pojdem na otocku zajtra 😊

4. nov 2015