Dostala som srdiecko zo zelanim pekneho dna 😉 komu sa mozem podakovat ja uz cestujem.
13mamicka
autorUz som v buse domov bola som v Luziankach na rehab.,skoda mohli sme dat stretko v NR krasny den
4. nov 2015
Dostala som srdiecko zo zelanim pekneho dna 😉 komu sa mozem podakovat ja uz cestujem.
Uz som v buse domov bola som v Luziankach na rehab.,skoda mohli sme dat stretko v NR krasny den
Dakujem krasne ☺