Baby, prepáčte tie ktoré ste dražili, ale od 12.02. Idem až do 16.2. Preč balíky pošlem od 17. 🙂 ďakujem.
Podľa mňa by si to mala napísať každej jednej co u teba vyrazila do IP
Podľa mňa by si to mala napísať každej jednej co u teba vyrazila do IP