icon

Baby chcem ist s detmi 3rocnym a 5 ročným do Bratislavy. Co je dobre vidieť aby mali deti neaky zážitok 😘. Pripadne kde sa najesť aby tam bol taky lepší detský kútik. Vďaka 😘

avatar

chcete po meste? ak ano tak by som mozno vzala
turisticky vlacik, inak zoo
je fajn

22. nov 2023
avatar

čo budú robiť v zoo? Je zima, všetky zvery budú zalezené...

22. nov 2023
avatar

@14veronika ideš sem kvôli niečomu inému a potrebuješ zabiť čas? Na koľko asi?

22. nov 2023
avatar

Bibiana v meste , bupi v avione alebo v Auparku hore je fajn kútik teraz aj výstava v autobusová stanica nivy body Human veľmi zaujímavé 👌👍

22. nov 2023
avatar

@belllinka tak my sme boli 3 tyzdne dozadu a zvierat bolo viac vonku ako v lete

22. nov 2023
avatar

@ivec16 tak 3 týždne dozadu bola ešte teplá jeseň

22. nov 2023
avatar
22. nov 2023