Baby chcem ist s detmi 3rocnym a 5 ročným do Bratislavy. Co je dobre vidieť aby mali deti neaky zážitok 😘. Pripadne kde sa najesť aby tam bol taky lepší detský kútik. Vďaka 😘
čo budú robiť v zoo? Je zima, všetky zvery budú zalezené...
22. nov 2023
@14veronika ideš sem kvôli niečomu inému a potrebuješ zabiť čas? Na koľko asi?
22. nov 2023
Bibiana v meste , bupi v avione alebo v Auparku hore je fajn kútik teraz aj výstava v autobusová stanica nivy body Human veľmi zaujímavé 👌👍
22. nov 2023
UFO
22. nov 2023
chcete po meste? ak ano tak by som mozno vzala
turisticky vlacik, inak zoo
je fajn